Педагогічний колектив закладу

Список педагогічних працівників щодо кваліфікаційних категорійДержавного професійно-технічного навчального закладу «Кролевецьке вище професійне училище»

№ з/п

Прізвище, ім'я,та по батькові

Посада, кваліфікаційна категорія

1.

Єфіменко Тетяна Вікторівна

Директор, вища

2.

Мухоєдова Надія Олексіївна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи, вища

3.

Семенюк Зінаїда Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст

4.

Лобєєва Яна Миколаївна

Методист, І категорія

5.

Кузьменко Світлана Федорівна

Старший майстер

6.

Карачун Микола Іванович

Керівник фізичного виховання,

7.

Коблюк Віталій Михайлович

Викладач спецдисциплін,

вища, 14 розряд

8.

Коршок Тетяна Василіна

Викладач спецдисциплін,

ІІ категорії, 12 розряд

9.

Оникієнко Ірина Павлівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін,

ІІ категорія, 12 розряд

10.

Довгейко Оксана Олександрівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін,

ІІ категорія, 12 розряд

11.

Калій Лілія Леонідівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін та спецдисциплін,

вища, 14 розряд

12.

Назарчук Олександр Анатолійович

Викладач загальноосвітніх дисциплін,

ІІ категорія, 12 розряд

13.

Даценко Микола Олегович

Викладач загальноосвітніх дисциплін та спецдисциплін. Вихователь

спеціаліст, 11 розряд

14.

Мамай Марія Володимирівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін,

спеціаліст, 11 розряд

15.

Демченко Оксана Анатоліївна

Викладач спецдисциплін,

спеціаліст, 11 розряд

16.

Неровня  Надія Василівна

Майстер виробничого навчання,

І категорія, 14 розряд

17.

Наталенко Любов Валентинівна

Майстер виробничого навчання,

спеціаліст,  11 розряд

18.

Одарич Андрій Іванович

Майстер виробничого навчання,

спеціаліст, 11 розряд

19.

Минтус Людмила Миколаївна

Майстер виробничого навчання,

І категорія, 14 розряд

20.

Міщенко Тамара Іванівна

Майстер виробничого навчання,

ІІ категорія, 14 розряд

21.

Василенко Олександр Миколайович

Майстер виробничого навчання,

ІІ категорія, 13 розряд

22.

Школьна Валентина Миколаївна

Майстер виробничого навчання,

спеціаліст,  11 розряд

23.

Яскевич Людмила Миколаївна

Майстер виробничого навчання,

І категорія, 14 розряд

24.

Чепурна Наталія Володимирівна

Майстер виробничого навчання,

 І категорія, 14 розряд

25.

Грицун Інна Олександрівна

Майстер виробничого навчання

 спеціаліст,  11 розряд

26.

Даценко Анжела Вікторівна

Соціальний педагог

спеціаліст, 11 розряд