У неділю, 22 січня українці відзначали День Соборності України.  Це свято щорічно відзначається у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

З нагоди цього свята вихователем гуртожитку та бібліотекарем закладу було проведено виховний захід "Україна соборна. Разом до перемоги!". Здобувачі освіти дізналися більше про це історичне об'єднання українських земель та виготовили постер "Нас українців об'єднує..."

01 грудня в ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» з метою популяризації військово-патріотичного виховання  відбулася зустріч з представниками Другого відділення Конотопського районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а саме начальником відділу рекрутингу та комплектування майором Клиндухом К.І. та інструктором відділення рекрутинга та комплектування старшим сержантом Даценком В.В. Учні закладу були проінформовані про можливість вступу до вищих військових закладів освіти з метою здобуття військової спеціальності. Також було наголошено про обов'язок та важливість проходження юнаками строкової військової служби. Особливу увагу звернули на можливість підписання контракту зі Збройними силами України в сучасних умовах. 

З метою проведення інформаційно-просвітницької роботи спрямованої на інформування здобувачів освіти та працівників закладу про небезпеку, яку несуть вибухонебезпечні предмети, правила поведінки при їх виявленні.

 

22.11.2022 року в ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» було проведено загальноучилищний інформаційний захід «Мінна небезпека». Захід провели: інженер з охорони праці Міщенко Т.І., викладач Захисту України Назарчук О.А. та був запрошений провідний фахівець відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Конотопському районі центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Сумській області Груша О.М.

01.09.2022 року о 9.30 в ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» відбулося навчальне тренування з евакуації.

 

Метою тренування було відпрацювання навичок евакуації під час повітряної тривоги. До участі у тренуванні було залучено  всі працівники та здобувачі освіти закладу, а також провідний фахівець відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Конотопському районі центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Сумській області Груша О.М.

22 серпня 2022 року у селі Бистрик відбувся благодійний захід в рамках акції «Все буде Україна», в програмі брали участь: творчий колектив центру культури та вокальний ансамбль «Бистричанка» а також здобувачі освіти ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» за професією «Перукар (перукар-модельєр), які робили чудові зачіски всім бажаючим. Кошти, які зібрані на святі були відправлені на підтримку ЗСУ.

У перший літній день в Україні як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, здобувайте професію щоб стати гідним громадянином України. Діти мають право на щасливе майбутнє!

У рамках тижня психології, здобувачі освіти ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» прийняли участь в челенджі побажань та підтримки «Мої мрії та думки». Тиждень проводиться з метою забезпечити емоційний комфорт, умови для дружніх взаємин, навчити підлітків та педагогічних працівників розуміти свій емоційний стан та стан інших людей, розвивати почуття емпатії, спостережливість, чуйність, виховувати доброзичливе ставлення до інших. Своїми фото здобувачі освіти висловлюють свої співчуття та  підтримують країну у нелегкий для неї час. Вірять що все буде добре в Україні!

Патріотизм – це моральний і політичний принцип, соціальне почуття, змістом якого є любов до батьківщини й готовність підкорити свої інтереси інтересам країни. Патріотизм - це гордість досягненнями й культурою своєї Батьківщини, бажання зберегти її характер і культурні особливості, прагнення захищати інтереси свого народу. 27.01.2022 року здобувачі освіти ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» відвідали кінотеатр «Вікторія» для перегляду кінофільму «Крути 1918», з метою виховання патріотичного ставлення свідомого громадянина, патріота, набуття молоддю соціального досвіду, високої культури міжнаціональних взаємин, духовності та фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної культури.

«Перші з честю» під таким гаслом відбулась зустріч здобувачів освіти ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» з представником  ДПСУ ОКПП «Київ». Державний кордон, Незалежність та суверенітет України, паспортні документи та інші важливі і цікаві питання з життя прикордонної служби були найактуальнішими під час зустрічі.

 

Цікавою та змістовною була розповідь про фахове навчання в академії та можливість працювати в міжнародних аеропортах України, кар'єрне зростання та престижність професії.

 

 

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У гуртожитку, спільно з бібліотекарем  ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» було проведено виховну годину приурочену до цієї дати

У ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» з 15 по 21 листопада 2021 року проходить ІІ етап тижня безпеки дорожнього руху. У рамках тижня були проведені індивідуально-профілактичні бесіди серед здобувачів освіти з питань безпеки дорожнього руху, оформлений інформаційний стенд та тематичну книжкову виставку «Правила дорожнього руху». З метою запобігання травматизму в наслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді та педагогічних працівників до правил поведінки на дорогах 19 листопада 2021 року буде проведений Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

Просимо здобувачів освіти переглянути урок з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Матеріали для уроку містяться за покликанням https://dopomogadtp.com/ua у розділі «Єдиний національний урок», або ж на YouTubeканалі «Безпечна країна» https://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна

 

            Відеоматеріали стосуються різних аспектів безпеки дітей на дорозі – правилам поведінки на вулицях і дорогах, на залізниці, правилам використання світлоповертальних елементів, технікам надання домедичної допомоги постраждалим.

З 01.10 до 31.11. 2021 року проводиться загально державна акція в рамках програми Президента України «Зелена країна» - «Створюємо ліси разом». Мета акції: ліс це свіже повітря та чисте довкілля. Завдяки лісу зберігається біорізноманіття. У рамках цієї програми за 3 роки висадять 1 мільярд нових дерев, за десять років збільшать площу лісів на 1 млн. гектарів. Учнівське самоврядування та педагогічні працівники ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» взяли участь у благодійній акції. Зібрали кошти та перерахували на допомогу онкохворим дітям, які долають рак адже здорові діти і зелена країна це наше майбутнє.

12.10.2021 року в ДПТНЗ Кролевецьке ВПУ пройшло військово-спортивне свято «Козацька наснага». В програмі змагань юнаки змагалися в конкурсах: піднімання гирі, армреслінгу, підтягування на поперечині, перетягування канату, розважальні естафети, бігу та інше. Після закінчення змагань переможці та призери були нагороджені кубками, грамотами.

30 вересня 2021 року в ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» було проведено виховну годину приурочену до 80-х роковин трагедії у Бабиному Яру. Виховна година пам’яті покликана сприяти формуванню стійкого негативного ставлення здобувачів освіти до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя. Також урок мав на меті розкрити сутність трагедії Голокосту в Україні та висвітлити тему розстрілів у Бабиному Яру. 

 

 

 

 

29 червня 2021 року ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» на урочистостях «Україна 30 – успішна професійна освіта»

 

# Ткач ручного художнього ткацтва

 

 

 

 

02.03.2021 року серед здобувачів освіти  ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» була проведена виховна бесіда про шкоду паління, алкоголю, наркотичних речовин та про безпеку в інтернеті, старшим інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського РВП Голенком І.О. 

 

 

До Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років, здобувачі освіти ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» долучилися до вшанування та виготовили колоски Пам'яті Жертв Голодомору


ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» долучився до проєкту “Healthy Challenge”, який реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Фондом ООН у галузі народонаселення. Це всеукраїнська програма з популяризації здорового способу життя серед молоді, що бере початок з 2019 року та вже залучила до активностей понад 20 закладів освіти та 10 000 молодих людей в різних регіонах України. Метою програми є популяризації здорового способу життя в умовах карантину спричиненого поширенням COVID-19.  Healthy Challenge 2020 відбувся у листопаді-грудні 2020 і охопив 42 заклади освіти у Закарпатській, Львівській, Волинській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Хмельницькій, Чернігівській та Черкаській областях та12 тисяч активних молодих людей.

 

Упродовж трьох тижнів учні, педагоги та партнери училища провели безліч креативних презентацій, уроків, тренінгів, майстер-класів, флешмобів, челенджів, спрямованих на покращення психічного, фізичного здоров’я учасників, профілактику інфекційних хвороб. Результатом цього став диплом учасника та призи.

В ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» відбувся конкурс «Новорічна іграшка». На конкурс приймалися новорічні іграшки виготовлені власноруч, якими прикрасили новорічну ялинку закладу. Активну участь взяли учні та працівники закладу. Всі учасники отримали подарунки та солодощі.

З 2 по 6 березня у закладі був проведений тиждень класних керівників, в рамках якого відбулися цікаві заходи з учнями. Виховні години були змістовними, із застосуванням ігрової та пошуково-дослідницької діяльності,  спрямованих на розвиток особистості. Всі виховні години були об'єднані однією тематикою - збереження здоров'я наших дітей: "Шкідливий вплив алкоголю на здоров'я підлітків", "Здоров'я- джерело життя", "Репродуктивне здоров'я та відповідальна поведінка учнівської молоді", "Життя заради майбутнього".