Зимові канікули в ДПТНЗ "Кролевецьке ВПУ" з 29.12.2022 по 15.01.2023 року.

День Збройних сил України – одне з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ  зараз є нашою опорою. День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномаштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

У ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» в цей день було проведено патріотичне свято під назвою «Собі честь- Батьківщині слава», де здобувачі освіти взяли активну участь у змаганнях та показали свою силу та витривалість.

 

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках!

01 грудня в ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» з метою популяризації військово-патріотичного виховання  відбулася зустріч з представниками Другого відділення Конотопського районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а саме начальником відділу рекрутингу та комплектування майором Клиндухом К.І. та інструктором відділення рекрутинга та комплектування старшим сержантом Даценком В.В. Учні закладу були проінформовані про можливість вступу до вищих військових закладів освіти з метою здобуття військової спеціальності. Також було наголошено про обов'язок та важливість проходження юнаками строкової військової служби. Особливу увагу звернули на можливість підписання контракту зі Збройними силами України в сучасних умовах. 

У ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» з 25 листопада по 10 грудня проходить акція «16 днів проти насильства». 01 грудня  - Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом. У цей день в нашому закладі соціальним педагогом було проведено тренінгове заняття під назвою «Допоможи! Підтримай! Зрозумій!» Метою якого було актуалізувати і поповнити базові знання здобувачів освіти про ВІЛ/СНІД, усвідомити зв'язок між способом життя і ризиком інфікування, а також розвивати вміння уважно ставитися до свого здоров'я, до здоров'я іншої людини. Адже СНІД – це одна із найважливіших і трагічних проблем людства. При вихованні молодого покоління, пріоритетним напрямком є збереження життя та здоров'я, а позитивного результату можливо досягнути  при проведення роз'яснювальної роботи.

У ДПТНЗ "Кролевецьке ВПУ" стартував тиждень професійної (професійно-технічної) освіти:

24 листопада - Відео-ролик "Моя карєра починається сьогодні"

23 листопада - Відео-ролик "Стиль життя - моя професія"

22 листопада - Профорієнтаційний відео-ролик з професії "Ткач ручного художнього ткацтва Кравець"

21 листопада  - Віртуальна екскурсія до ДПТНЗ "Кролевецьке ВПУ" "Крокуючи до успіху через світ професій"

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне із знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революцій – 2004 та 2013 років. Цього дня українці вшановують пам'ять про людей, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

У ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» здобувачам освіти було запропоновано переглянути документальний фільм «Зима у вогні» з метою ознайомити учасників освітнього процесу з історією виникнення свята, поняттям «гідність» та «свобода», сформувати розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, розвивати бажання стати гідними громадянами України та почуття особистої відповідальності за долю держави.

З метою проведення інформаційно-просвітницької роботи спрямованої на інформування здобувачів освіти та працівників закладу про небезпеку, яку несуть вибухонебезпечні предмети, правила поведінки при їх виявленні.

 

22.11.2022 року в ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» було проведено загальноучилищний інформаційний захід «Мінна небезпека». Захід провели: інженер з охорони праці Міщенко Т.І., викладач Захисту України Назарчук О.А. та був запрошений провідний фахівець відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Конотопському районі центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Сумській області Груша О.М.

З 16 листопада Міжнародний день толерантності – свято яке відзначається в усьому світі. Толерантність - це термін, що означає терпимість до іншого світогляду, способу життя, поведінки і звичаїв. У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності та з метою формування у здобувачів освіти загальнолюдських моральних цінностей у ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» соціальним педагогом було проведено практичне заняття «Долоньками творимо добро», мета якого була спрямована на формування у здобувачів освіти поваги до інших людей, їхніх думок. На цьому занятті діти навчилися терпляче сприймати людей такими якими вони є, та не намагатися змінити в них те, що не подобається, визнавати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, незалежно від того чи збігаються вони з їхніми.

З 14 до 20 листопада в Україні проходить ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання в умовах воєнного стану. Серед заходів тижня у ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» заплановано проведення тематичного круглого столу під назвою «Безпека на дорогах в умовах воєнного часу», виховних годин «Правила для пішоходів», перегляду соціальних фото та відео-роликів у рамках національного проєкту «Безпечна країна», ілюстрована виставка «Молодь за безпеку дорожнього руху». Життя це найдорожчий скарб. У підлітковому віці майбутнє уявляється безхмарним, а життя безкінечним. Та насправді це не так, ми – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди, а щоб цього не сталося потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне чітко їх дотримуватися.

14 жовтня День захисника Вітчизни! Адміністрація ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» вітає всіх захисників зі святом! Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких та рідних, і нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! 

 

 

06.10.2022 року у ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» відбувся загальноучилищний інформаційний захід «Правила поведінки в разі ядерної небезпеки». Здобувачів освіти ознайомили з алгоритмом дій у разі ядерної небезпеки, були переглянуті відео-ролики та розповсюджені брошури  «Як убезпечити себе у випадку ядерного вибуху» 


У ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» з 03 – 07 жовтня 2022 року проводяться виховні години з метою донести до здобувачів освіти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» закликає до відповідального ставлення до тварин.

 

 04 жовтня щорічно відзначають Всесвітній день захисту тварин. З метою реалізації статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» пропонуємо вашій увазі переглянути методичні матеріали https://happypaw.ua/ua/bioethics/teaching-materials

30 вересня 2022 року здобувачі освіти ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» щиро привітали працівників закладу з професійним святом – Днем працівників освіти! У цей святковий день висловили сердечну вдячність за працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, чуйність і сердечне тепло, яке щедро віддає педагогічний колектив молоді.

      Бажаємо всім міцного здоров'я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення й здійснення всіх мрій та задумів, щедрих урожаїв на освітянській ниві. Нехай успіхи й перемоги окрилюють нас на нові звершення і здобутки на благо рідної України.

01.09.2022 року о 9.30 в ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» відбулося навчальне тренування з евакуації.

 

Метою тренування було відпрацювання навичок евакуації під час повітряної тривоги. До участі у тренуванні було залучено  всі працівники та здобувачі освіти закладу, а також провідний фахівець відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Конотопському районі центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Сумській області Груша О.М.

 

 

ДПТНЗ "Кролевецьке ВПУ" вітає всіх з Днем знань. Бажаємо міцного здоров, натхнення, успіхів у навчанні та митроно неба над головою

 

22 серпня 2022 року у селі Бистрик відбувся благодійний захід в рамках акції «Все буде Україна», в програмі брали участь: творчий колектив центру культури та вокальний ансамбль «Бистричанка» а також здобувачі освіти ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» за професією «Перукар (перукар-модельєр), які робили чудові зачіски всім бажаючим. Кошти, які зібрані на святі були відправлені на підтримку ЗСУ.

У перший літній день в Україні як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, здобувайте професію щоб стати гідним громадянином України. Діти мають право на щасливе майбутнє!

Вітаємо Нещерета Богдана Володимировича здобувача освіти ІІІ курсу за професією «Муляр Штукатур Лицювальник-плиточник», який посів ІІ місце в онлайн-турнірі «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах» та викладача Пирлик Ірину Олександрівну за високий професіоналізм та якісну підготовку учня.

За участь у турнірі та зайняте призове місце Державний біотехнологічний університет запрошує Богдана на подальше навчання в своєму закладі.

 

Маємо переконання, що разом ми подолаємо всі перепони та будемо жити в сильній успішній країні, на яку заслуговуємо!!!

З 23 по 29 травня 2022 року у ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» проходить І етап Тижня безпеки дорожнього руху спрямований на привернення уваги підростаючого покоління, педагогічних працівників, громадськості, до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил та норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді, формування серед молоді прагнення до безпеки та захисту своєї країни, її майбутнього.

Всіх бажаючих просимо долучитися до проведення онлайн уроку з безпеки дорожнього руху в рамках національного проекту «Безпечна країна»

 

http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна

 

www.dopomogadtp.com

 

17.05.2022 року у ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» з метою інформування працівників закладу представниками ДСНС було проведено роботу про дотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, виконання яких стане запорукою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій.

Обережно, вибухонебезпечні предмети.pdf
Adobe Acrobat Document 960.8 KB

У рамках тижня психології, здобувачі освіти ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» прийняли участь в челенджі побажань та підтримки «Мої мрії та думки». Тиждень проводиться з метою забезпечити емоційний комфорт, умови для дружніх взаємин, навчити підлітків та педагогічних працівників розуміти свій емоційний стан та стан інших людей, розвивати почуття емпатії, спостережливість, чуйність, виховувати доброзичливе ставлення до інших. Своїми фото здобувачі освіти висловлюють свої співчуття та  підтримують країну у нелегкий для неї час. Вірять що все буде добре в Україні!

Що таке емпатія.pdf
Adobe Acrobat Document 662.4 KB

Онлайн-тиждень психології «З емпатією по життю»

 

В ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» з 25.04.2022 по 29.04.2022 р. проводиться тиждень психології під гаслом «З емпатією по життю». Емпатія — це широке поняття, яке стосується когнітивних та емоційних реакцій людини на переживання іншого. Емпатія збільшує ймовірність допомагати іншим і виявляти співчуття. "Емпатія — це складова моралі. Сьогодні в світі продовжуються політичні суперечки, паніка та страх за майбутнє, особливого значення набувають вічні людські цінності, про які в періоди стабільності ми часто забуваємо. Одна з них — емпатія, або чуйність.

План онлайн-тижня психології.pdf
Adobe Acrobat Document 467.7 KB
Заходи квітневого місячника.pdf
Adobe Acrobat Document 318.6 KB
Радіаційне опромінення. Перша допомога.p
Adobe Acrobat Document 1.1 MB

Памятка. Вибухонепезпечні предмети.pdf
Adobe Acrobat Document 1.0 MB

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. Гідність людини є однією з найважливіших особистісних цінностей, закріплених у багатьох правових актах, в тому числі міжнародних. Почуття гідності та честі, право на самовизначення є головними цінностями українців. Ці риси об'єднують наших героїв – борців за свободу та незалежність України різних часів. Сьогодні в умовах війни на сході України, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. У ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» до Дня вшанування пам'яті Герої було організовано фотовиставку «Небесна Сотня – герої нашого часу», у бібліотеці книжкову виставку «Пам'ять! Гірка пам'ять війни!», у гуртожитку закладу здобувачами освіти було переглянуто документальні фільми, присвячені подвигу Героїв Небесної Сотні.

 

Небесна Сотня стала для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які гідно захищають право людини на вільне життя!

У ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» проведено I етап Всеукраінських учнiвських олiмпiад зi спецiальних дисциплiн за професiями:

Лицювальник-плиточник;

Перукар (перукар-модельєр)

Олiмпiаднi завдання за кожною професією розробленi викладачами закладу, вiдповiдно до вимог освітніх программ СП (ПТ)О.

В змаганнях брали участь 9 учнів за 2 професiями.

 

Визначено 6 переможцiв:

I мiсце — 2 учнi,

II мiсце — 2 учнi,

III мiсце — 2 учні.

         Вітаємо переможців І етапу:

Нещерет Богдан Володимирович, група №12 професія «Лицювальник-плиточник»

Григор'єва Дар'я Олексіївна, група №2 професія «Перукар (перукар-модельєр)»,

 

та бажаємо успіхів у ІІ етапі Всеукраїнських учнiвських олiмпiад зi спецiальних дисциплін.

Кожного року 2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, у тому числі Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь.

Відзначення цього Дня приурочено до підписання світовою спільнотою 2 лютого 1971 року у місті Рамсар (Іран) міжнародної угоди – Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення.

            Мета її – зберегти водно-болотні угіддя як середовища для водоплавних птахів та збереження і раціонального використання цих угідь шляхом місцевих, регіональних і національних дій та міжнародної співпраці, які будуть складовою збалансованого розвитку світу.

      Реалізація на практиці пріоритетів в напрямку збереження водно-болотних угідь можлива лише за умови об’єднаннязусиль усіх державних та недержавних установ та організацій, всього населення країни.

     Приєднавшись до цієї роботи, Ви зробите свій внесок у збереження та відтворення надзвичайно цінних для нашого майбутнього водно-болотних угідь!

Сайт Рамсарскої конвенції:

https://www.ramsar.org/wetland/ukraine

 Презентація:  «День водно-болотних угідь»

https://naurok.com.ua/prezentaciya-den-vodno-bolotnih-ugid-3141.html

Відео «День Ветландів»: https://www.youtube.com/watch?v=456sz54LBU8&feature=share&fbclid=IwAR0Brd65m7hGYenboJzUJW1R-w1wFw1Lb-BNOMPjzAOvHzPQVmy3Uy_w9bk

Тижні циклових комісій стали традицією і невід’ємною частиною навчально-виховного процесу в нашому закладі. З 24 лютого  по 28 лютого проходив тиждень циклової комісії природничо-математичної підготовки.  Метою проведення тижня ЦК було формування у здобувачів освіти предметних та ключових компетентностей, а також показати роль природничо-математичних знань у становленні молодого спеціаліста.

 

Упродовж тижня викладачами природничо-математичних дисциплін, спільно з учнями, було організовано низку тематичних заходів.

Патріотизм – це моральний і політичний принцип, соціальне почуття, змістом якого є любов до батьківщини й готовність підкорити свої інтереси інтересам країни. Патріотизм - це гордість досягненнями й культурою своєї Батьківщини, бажання зберегти її характер і культурні особливості, прагнення захищати інтереси свого народу. 27.01.2022 року здобувачі освіти ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» відвідали кінотеатр «Вікторія» для перегляду кінофільму «Крути 1918», з метою виховання патріотичного ставлення свідомого громадянина, патріота, набуття молоддю соціального досвіду, високої культури міжнаціональних взаємин, духовності та фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної культури.


19.01.2022 року у ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» до дня Соборності України представником Публічної бібліотеки Кролевецької міської ради була проведена виховна година «Від історичної злуки до омріяної злагоди» з метою пригадати події, які відбувалися в країні, розвити почуття національної самосвідомості та громадянської активності, усвідомити себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни